regioner

For å samle alle avdelinger i et område under en felles region finner du i Yrkestrafikkforbundet 15 regioner i Norge. Regionslederne er ofte talspersoner i saker som har interesse for hele området. De skal også fungere som en støtte til avdelingslederne i sin region. Regionsstyret skal være en pådriver for aktivitet og bidra til å arrangere for eksempel åpen dag.

Regionsstyret blir valgt på årsmøtet til regionen, hvor styremedlemmene blir innstilt på forhånd. Styret består av en regionsleder og styremedlemmer. Under finner du hver region, med kontaktinformasjon til regionslederne.

RegionNavnE-post Telefon
YTF Aust-AgderTørresen, Olaf Håkonolafnova@hotmail.com41277781
YTF Buskerud Kurt Roger Hansenkurthansen505@gmail.com95742654
YTF Funksjonærer
Ove Hellesethove.helleseth@tide.no 93239364
YTF LogistikkFrank Petersenfrank@zapem.net45290607
YTF Hordaland/Sogn og Fjordane
Trude C Sande Valle trude.chr@hotmail.com90141632
YTF OpplandOle Inge Kampenole.inge@hotmail.com92629028
YTF Hedmark
Espen Legangerealegang@online.no92894336
YTF Møre
Kjell Arne Myrvollkjmyrv@hotmail.no48159154
YTF NordFred Ove Nibe fred.nibe@online.no93418887
YTF Nordland
Svein Roger Skoglund
srogskog@online.no92863006
YTF Oslo / Akershus
Bjørn Nytrø bjorn.nytro@gmail.com93452095
YTF Syd-Vest Karsten Arne Larsen
karsten.a.larsen@gmail.com48083510
YTF Telemark Håvard Moen
post@ytf-notodden.no 92888867
YTF Trøndelag
Hans Peter Sørgjerd h-soergj@online.no 92409265
YTF VestfoldPetter Louis Pettersenpetter.l.pettersen@nettbuss.no977 73 714
YTF Østfold
Jan Larsenjan.larsen60@gmail.com909 28 326